TGRH

Użytkownik niezalogowany

Cytat dnia
Nie dyskutuj z debilem! Najpierw sprowadzi Ci? do swojego poziomu, a potem pokona do?wiadczeniem...Noc Muzeów - Westerplatte 2014

kliknij aby zobaczyć więcej zdjęć         17 Maja 2014 r. z okazji Nocy Muzeów, Nasza wesoła gromada korzystając z zaproszenia Muzeum II Wojny Światowej, spędziła noc na Westerplatte obok punktu obserwacyjnego. Odtwarzaliśmy żołnierzy Armii Czerwonej. Naszym celem było, po wcześniejszym wykonaniu przez uczestników zadania, podbijać im stemple.

Osoby, które licznie przybyły na to historyczne miejsce, były w wyśmienitych humorach mimo, że kolejka po stemple sięgała często kilkanaście osób. Jednak w 100% akompaniament akordeonu oraz harmonijki wywoływał szczere uśmiechy i chęć pozostania na naszym posterunku chwilę dłużej. Wielu uczestników gry terenowej pytało nas o uzbrojenie, umundurowanie oraz historię.

My również w bardzo dobrych nastrojach, choć zmęczeni, o godzinie 1:00 opuściliśmy nasze stanowisko, aby udać się na stanowisko naszych kolegów, gdzie spędziliśmy resztę nocy. Dziękujemy Muzeum za kolejną wyśmienitą imprezę oraz kolegom, w których obozowisku mogliśmy przenocować. A kto nie był, niech żałuje Ogień!

opracował: Dawid
Galeria - zdjęć (10)
Powiązane


Stowarzyszenie Trójmiejska Grupa Rekonstrukcji Historycznych
KRS nr 0000183597 - Statut stowarzyszenia

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Każdorazowe użycie do celów komercyjnych zamieszczonych na niniejszej stronie materiałów
(tekstów, zdjęć, rysunków, itp.) oraz ich publikowanie w innych miejscach wymaga zgody autorów.

..:: http://www.tgrh.org   :::   e-mail: tgrh [at] tgrh.org   :::    ©   2003 - 2015   plenkiewicz  ::..
Osuszanie po zalaniu, osuszanie budynków